Movies
Ratings
284
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Pretty CrazyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5