Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
FlawlessRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0