Titles you rated
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
The FanRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Conor McGregor NotoriousRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ShaftRated ★ 3.5
The Wedding RingerRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.5