Movies
Ratings
632
Gran TorinoRated ★ 5.0
Dumplin'Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.0
Darkest HourRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
MicrocosmosRated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
The UntouchablesRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Goya's GhostsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 1.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 1.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 1.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 1.0
Dr. NoRated ★ 1.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.0