Movies
Ratings
697
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
The Phantom of the OpenRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0