Series
Ratings
144
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Wild BabiesRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
UnframedRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5