Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 2.5- ウルトラファイトビクトリーRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0- Mazinkaizer SKLRated ★ 2.0
King of ThornRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5