Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5