Series
Ratings
299
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
HappinessRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Road No. 1Rated ★ 0.5
Secret LoveRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.0
Twinkle TwinkleRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
The Great DoctorRated ★ 1.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0