Movies
Ratings
54
Before SunriseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0