Titles you rated
The Prince of TennisRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0