Movies
Ratings
253
RevelationRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Lookalike( )_22yo_Koreancollegegirl.aviRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 5.0
My Best Friend Anne FrankRated ★ 2.0
CodaRated ★ 2.5
AnnetteRated ★ 3.0