Series
Ratings
18
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0