Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 1.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 5.0- Dongne Han BakwiRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 1.0