Movies
Ratings
732
Good NewsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.0- HeroRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 2.5