Movies
Ratings
146
BabeRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0