Titles you rated
Man of MenRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5