Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5