Series
Ratings
50
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Hello JadooRated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- Enjoy LifeRated ★ 3.5
General Hospital 2Rated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0