Movies
Ratings
949
Men of PlasticRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
RockyRated ★ 1.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 1.5
Kamome DinerRated ★ 1.0
ContactRated ★ 3.0