Series
Ratings
82- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0
Mr. TrotRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 2.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0