Series
Ratings
225
SANCTUARYRated ★ 4.0
Reacher Season 3Rated ★ 3.0
ReacherRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Foundation Season 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0