Movies
Ratings
86
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5