Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
First ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5