Movies
Ratings
516
Soul MateRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
29+1Rated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Girl, InterruptedRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Ginger & RosaRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0