Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0