Series
Ratings
15
Game of ThronesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0