Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0