Titles you rated
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Tinker TickerRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5- AnimalRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5