Series
Ratings
106
LoversRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0