Series
Ratings
20
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0