Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 4.5