Series
Ratings
62
The SimpsonsRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5