Series
Ratings
59
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
DevsRated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 0.5