Movies
Ratings
118
OtherLifeRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0