Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
Horse GirlRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 5.0