Movies
Ratings
88
21Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0