Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
- Knight RiderRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0