Movies
Ratings
79
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0