Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5