Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 2.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
The Princess SwitchRated ★ 1.5
MulanRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5