Titles you rated
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5