Series
Ratings
127
One More Happy EndingRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5