Movies
Ratings
77
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0