Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5