Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 3.0
SawRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.5