Movies
Ratings
345
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0