Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5