Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Zu WarriorsRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 2.0
MimicRated ★ 3.5
CatwomanRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 1.5
The Last AirbenderRated ★ 0.5
Reign of FireRated ★ 3.5
Season of the WitchRated ★ 1.0
Batman & RobinRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5