Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 5.0
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Van Gogh LegacyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5- Kid CopRated ★ 5.0
Mozart's SisterRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
He Was CoolRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Go Go 70'sRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
3096 DaysRated ★ 3.0
Project MakeoverRated ★ 4.0